| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Am dat aseara Add la cineva la Yahoo Mess si acum cand intru pe mess vad ca mi-a disparut din lista si mi-a aparut la Address Book acel ID. Asta inseamna ca NU m-a acceptat? Sau mi-a dat Ignore?

3 răspunsuri:
| Deutza_5625 a răspuns:

Dupa parerea mea asta inseamna ca ori tu l-ai sters din greseala si s-a dus automat in adress book ori ti l-a sters altcineva intelegi?

| xAvrilx a răspuns:

Te ajut:
uita-te la messinger, de sus, apoi preferinces.Gasesti acolo "Ignore list". Uita-te daca il ai acolo. Daca no este, da la Adress Book si da dublu clik pe id-ul sau. Vorbiti acolobig grin.

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Inseamna ca l-ai sters tu din greseala din lista!