| bvbvbv99 a întrebat:

Va salut, am un iPhone 6 si am observat ca partea de jos din dreapta (mai exact in colt) a ecranului este putin iesita din rama, se observa putin daca privesti telefonul dintr-un anumit unghi. Daca apas usor simt cum ecranul intra putin in interior iar apoi revine la loc. Am citit pe net ca ar putea fi din cauza bateriei care ar fi putut sa se umfle putin si sa impinga ecranul sau ca pur si simplu s-ar fi dezlipit ecranul de rama si trebuie lipit la loc. Aveti idee cam despre ce ar fi vorba? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

E posibil sa fie din cauza carcasei metalice e predispusa la indoire ia o rigla si o pui pe spate daca a flexat carcasa o sa se vada