| DomiNatthor a întrebat:

Hey am 14 ani. Cu vreo citiva ani in urma am observat ca ultima coasta din dreapta este putin iesita ca o umflatura. iar daca apas nu ma doare.ce credeti ca am?

6 răspunsuri:
| ManiacuAMD a răspuns:

Esti handicapat/a

| T1ramisu a răspuns:

Pai apasa mai tare vezi daca face poc. Ce dracu ma, du-te la medic, vrei sa-ti facem noi radiografie prin monitor?

| Blackcriss a răspuns:

Ar fi bine sa iti faci o consultatie medicala. happy
Nu e bine sa te joci cu sanatatea.

| Mikiiiii a răspuns:

E posibil sa fie rupta pentru ca am o prietena cu aceeasi problema si a fost la medic si ii era rupta de mai demult

| insane22 a răspuns:

Si eu am coastele putin asimetrice laughing.dar asa sunt ele, dupa voia naturii.ce vrei... oricum nu strica sa faci un consult, sa fii sigur ca totul e in regula. succes!

| DomiNatthor explică:

De ce nu? XD