| ss501 a întrebat:

Voua cum va merge opera pe windows10?

Mie nu imi incarca imaginile si de cele mai multe ori cand inchid o fereastra se blocheaza si se inchide.
Ce pot face?
Opera e browserul meu favorit pentru ca se misca mai rapid ca chrome si n-as vrea sa-l dezinstalez.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu folosesc chrome. Am folosit vreo 2 ani opera și m-am înțeles bine cu el dar acum de la un timp folosesc chrome. Desacarcă ultima versiunea de opera și las-o să se updateze.

| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca se misca mai bine decat Chrome...

For now, it seems safe to say Chrome is the best browser on the market. It boasts the largest and most useful selection of apps and extensions, along with a frequent update schedule. The performance lead it used to have is no longer in evidence, but it’s still a fast browser. Chrome should be your first choice if you care about your web browsing experience.
http://www.digitaltrends.com/......i-vs-edge/

http://internet-browser-review.toptenreviews.com/