| obsercvayr a întrebat:

Buna seara, am o problema, mi-am reinstalat windowsul si am incercat sa downladez nero, dupa ce se incarca ceva timp imi iasa din program, am incercat mozila la fel, chrome la fel se incarca cat se incarca si se inchide, opera la fel zice nu stiu ce eroare, nu merge nimic sa instalez, se inchide la un moment. var og ajutati-ma.

1 răspuns:
| antisnow a răspuns:

Pot sa te ajut doar daca ai teamviewer 9.
P.S.-da-mi numele tau de facebook ca sa pot sa-ti spun mai multe detalii.
P.S.tre'sa-mi dai niste informatii despre poza ta ca sa stiu cu cine o sa vorbesc