| Andreasx a întrebat:

Vreau o aplicatie buna pentru viteza miscarilor in editat video.Nu am gasit decat aplicatii care schimba speed-ul (slow motion, speed)cu totul cap-coada si pe mine ma intereseaza sa pot pune ce viteza vreau pe partile videoului nu sa fie tot slow sau tot speed.Gen sa inceapa normal 10 secunde cum l-am filmat si dupa aceea sa ii dau slow motion si dupa iar speed.Stiti o aplicatie buna pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Mario_Alexandru_1996 a răspuns:

Filmorago este buna pentru asa ceva si pentru telefon si pentru pc, doar ca apare la sfarsit filmora go, dar poti sa decupezi. Funda?