| Cristea_Tudorel_1981 a întrebat:

Vreau o tableta ieftina, aveti vreo sugestie?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utok

| Temüügin a răspuns:

Uite aici un link cu o tableta buna si ieftina https://altex.ro/......lipop-5-0/

| Adry05 a răspuns:

Vad ca a mai zis cineva utok, ce voiam sa zic si eu. laughing)
Fratilor, haideti ca va dau un pont fain.
Eu mi-am luat o tableta de la utok, am folosit-o cateva luni pana mi s-a stricat touch-ul la ea si am trimis-o in service. Fiind inca in garantie si fiind o problema `din fabrica`, respectivii de acolo mi-au zis ca nu au ce sa-i faca si ori imi aleg alta tableta de suma aia, ori imi vireaza banii de pe ea in cont. laughing))) Deci daca iti iei utok, ai sanse sa patesti ca mine. Daca vrei sa ai cateva luni o tableta pe care s-o folosesti gratis, poti incerca de la ei. laughing Daca vrei totusi ceva calitativ, sa te tina, ia alta firma. Desi sa stii ca tabletele astea cam toate se strica extrem de repede. Am un prieten de familie care avea una de la Samsung, deloc ieftina, si a trimis-o de vreo 2-3 ori in service.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cauta tablete ieftine pe eMAG marca vonino, utok, Allview
Uite un exemplu:
https://m.emag.ro/......D87GY7BBM/