| alexxxxxxxxxx a întrebat:

vreau sa raspundeti rapid ca dau funda
vreau sa-mi iau tableta
m-am gandit la multe modele, dar cred ca am gasit ce-mi trebuie
Samsung tab 3 lite merita banii?
nu vreau sa aud sa mai pun niste bani
suma maxima 600 lei daca aveti o sugestie mai buna
tableta Samsung tab 3 lite la ce e buna si la ce nu?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Http://www.utok.com/ro/700-series/utok-700-d-3g
http://www.utok.com/ro/700-series/utok-7000-q-satin
Ambele au 5 ani garanție și specificații cel puțin la fel de bune ca Samsung-ul pe care ai pus ochii. Dar mai ieftine!

| LoveXHappyCatXLove a răspuns:

In primul rand nu chiar ti-as recomanda Tableta Samsung Galaxy Tab 3Lite. Deoarece poti gasi alte tablete mai bune de exemplu Tableta Lenovo Yoga.
Dar daca tu doresti maxim suma de 600lei atunci ti l-as recomanda deoarece are

TYPE
Wi-Fi Only
COLOR
Pearl White
OS
Android 4.2.2 Jelly Bean
CAMERA RESOLUTION (FRONT)
1.3 MP
CAMERA RESOLUTION (REAR)
Number of pixels across and down that are used to capture an image. More pixels, the sharper the photo.
5 MP
BATTERY, USAGE
Up to 11 hours
INTERNAL MEMORY
1.5GB RAM, 16GB ROM
MAIN DISPLAY RESOLUTION
8" WXGA (1280×800)
MAIN DISPLAY SIZE!

Funda?

| Darius001 a răspuns:

Salut! Eu am o tableta Asus Memo HD PAD7 a costat 800 ron dar merita toti bani.Succes sper ca am fost de ajutor! FUNDA?

| dz3n a răspuns:

Eu spun sa-ti iei Asus Nexus 7 deoarece este o tableta nu foarte mare, are un raport pret-calitate foarte bun si isi merita banii.