| IuhasRazvan a întrebat:

Vreau sa achizitionez un LG G4 din Spania! As fi intresat cat costa acest telefon, dar vreau sa stiu daca pot selecta limba Romana findca nu vreau Elngeza..Am vazut ca costa 350 Euro.Nu-s sigur! Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Panzer1945 a răspuns:

Nu cred ca daca e facut in Spania, o sa aiba limba romana in meniu, dar... poti sa-l resoftezi in limba romana, doar mergand la un service de telefonie. Costa cam 50-60 ron.

| Rommeo a răspuns:

Odata ce este facut pentru Europa normal ar fi sa aiba si limba Romana din cate stiu eu.

| Zaygon a răspuns:

Are Android, normal ca se poate pune in romana. Pana si ramblamentele luate din China au romana.