| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa construiesc proiectul pentru Android in unreal engine dar primesc niste erori. Am incercat si cu un proiect gol dar aceeasi problema.

LogPlatformFile: Not using cached read wrapper
LogInit: Display: RandInit(1675628144) SRandInit(1675628145).
LogInit: Read version file with build ID '3709383'
LogInit: Overriding engine version to CL 3832480, compatible CL 3709383
LogInit: Registered custom module enumerator with build ID '3709383'
LogTaskGraph: Started task graph with 5 named threads and 8 total threads with 3 sets of task threads.
LogStats: Stats thread started at 0. 134353
LogD3D11RHI: Aftermath initialized
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-Paper2D.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-Paper2DEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-PaperSpriteSheetImporter.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-PaperTiledImporter.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-SmartSnapping.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Blendables/LightPropagationVol ume/Binaries/Win64/UE4Editor-LightPropagationVolumeRunti me.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Blendables/LightPropagationVol ume/Binaries/Win64/UE4Editor-LightPropagationVolumeEdito r.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/GitSourceControl/Bin aries/Win64/UE4Editor-GitSourceControl.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/PerforceSourceContro l/Binaries/Win64/UE4Editor-PerforceSourceControl.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/SubversionSourceCont rol/Binaries/Win64/UE4Editor-SubversionSourceControl.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/UObjectPlugin/Binari es/Win64/UE4Editor-UObjectPlugin.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/VisualStudioCodeSour ceCodeAccess/Binaries/Win64/UE4Editor-VisualStudioCodeSo urceCodeAccess.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/VisualStudioSourceCo deAccess/Binaries/Win64/UE4Editor-VisualStudioSourceCode Access.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/AssetManagerEditor/Bina ries/Win64/UE4Editor-AssetManagerEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/AudioCapture/Binaries/W in64/UE4Editor-AudioCapture.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/FacialAnimation/Binarie s/Win64/UE4Editor-FacialAnimation.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/FacialAnimation/Binarie s/Win64/UE4Editor-FacialAnimationEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/GameplayTagsEditor/Bina ries/Win64/UE4Editor-GameplayTagsEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/MobileLauncherProfileWi zard/Binaries/Win64/UE4Editor-MobileLauncherProfileWizar d.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/PluginBrowser/Binaries/ Win64/UE4Editor-PluginBrowser.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/SpeedTreeImporter/Binar ies/Win64/UE4Editor-SpeedTreeImporter.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/AlembicImporter/B inaries/Win64/UE4Editor-AlembicImporter.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/AlembicImporter/B inaries/Win64/UE4Editor-AlembicLibrary.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/CharacterAI/Binar ies/Win64/UE4Editor-CharacterAI.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/HTML5Networking/B inaries/Win64/UE4Editor-HTML5Networking.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AndroidMedia/Binaries/Wi n64/UE4Editor-AndroidMediaEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AndroidMedia/Binaries/Wi n64/UE4Editor-AndroidMediaFactory.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AvfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-AvfMediaEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AvfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-AvfMediaFactory.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-ImgMedia.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-ImgMediaEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-ImgMediaFactory.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-OpenExrWrapper.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/MediaCompositing/Binarie s/Win64/UE4Editor-MediaCompositing.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/MediaCompositing/Binarie s/Win64/UE4Editor-MediaCompositingEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/MediaPlayerEditor/Binari es/Win64/UE4Editor-MediaPlayerEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/WmfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-WmfMedia.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/WmfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-WmfMediaEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/WmfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-WmfMediaFactory.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Messaging/TcpMessaging/Binarie s/Win64/UE4Editor-TcpMessaging.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Messaging/UdpMessaging/Binarie s/Win64/UE4Editor-UdpMessaging.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/MovieScene/ActorSequence/Binar ies/Win64/UE4Editor-ActorSequence.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/MovieScene/LevelSequenceEditor /Binaries/Win64/UE4Editor-LevelSequenceEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/MovieScene/MatineeToLevelSeque nce/Binaries/Win64/UE4Editor-MatineeToLevelSequence.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystem/Binarie s/Win64/UE4Editor-OnlineSubsystem.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/AndroidPermission/Bina ries/Win64/UE4Editor-AndroidPermission.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystemNull/Bin aries/Win64/UE4Editor-OnlineSubsystemNull.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystemUtils/Bi naries/Win64/UE4Editor-OnlineSubsystemUtils.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystemUtils/Bi naries/Win64/UE4Editor-OnlineBlueprintSupport.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/AndroidDeviceProfileSe lector/Binaries/Win64/UE4Editor-AndroidDeviceProfileSele ctor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/AppleARKit/Binaries/Wi n64/UE4Editor-AppleARKit.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ArchVisCharacter/Binar ies/Win64/UE4Editor-ArchVisCharacter.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/CableComponent/Binarie s/Win64/UE4Editor-CableComponent.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/CustomMeshComponent/Bi naries/Win64/UE4Editor-CustomMeshComponent.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ExampleDeviceProfileSe lector/Binaries/Win64/UE4Editor-ExampleDeviceProfileSele ctor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ImmediatePhysics/Binar ies/Win64/UE4Editor-ImmediatePhysics.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ImmediatePhysics/Binar ies/Win64/UE4Editor-ImmediatePhysicsEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/LocationServicesBPLibr ary/Binaries/Win64/UE4Editor-LocationServicesBPLibrary.d ll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/MobilePatchingUtils/Bi naries/Win64/UE4Editor-MobilePatchingUtils.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/Binari es/Win64/UE4Editor-OculusHMD.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/Binari es/Win64/UE4Editor-OculusInput.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/Binari es/Win64/UE4Editor-OculusEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/PhysXVehicles/Binaries /Win64/UE4Editor-PhysXVehicles.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/PhysXVehicles/Binaries /Win64/UE4Editor-PhysXVehiclesEditor.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ProceduralMeshComponen t/Binaries/Win64/UE4Editor-ProceduralMeshComponent.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ProceduralMeshComponen t/Binaries/Win64/UE4Editor-ProceduralMeshComponentEditor .dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/RuntimePhysXCooking/Bi naries/Win64/UE4Editor-RuntimePhysXCooking.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Steam/SteamVR/Binaries /Win64/UE4Editor-SteamVR.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Steam/SteamVR/Binaries /Win64/UE4Editor-SteamVRController.dll (API version 3709383).
LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/WindowsMoviePlayer/Bin aries/Win64/UE4Editor-WindowsMoviePlayer.dll (API version 3709383).
LogPluginManager: Mounting plugin Paper2D
LogPluginManager: Mounting plugin LightPropagationVolume
LogPluginManager: Mounting plugin CodeLiteSourceCodeAccess
LogPluginManager: Mounting plugin GitSourceControl
LogPluginManager: Mounting plugin KDevelopSourceCodeAccess
LogPluginManager: Mounting plugin NullSourceCodeAccess
LogPluginManager: Mounting plugin PerforceSourceControl
LogPluginManager: Mounting plugin SubversionSourceControl
LogPluginManager: Mounting plugin UObjectPlugin
LogPluginManager: Mounting plugin VisualStudioCodeSourceCodeAccess
LogPluginManager: Mounting plugin VisualStudioSourceCodeAccess
LogPluginManager: Mounting plugin XCodeSourceCodeAccess
LogPluginManager: Mounting plugin AssetManagerEditor
LogPluginManager: Mounting plugin AudioCapture
LogPluginManager: Mounting plugin FacialAnimation
LogPluginManager: Mounting plugin GameplayTagsEditor
LogPluginManager: Mounting plugin MobileLauncherProfileWizard
LogPluginManager: Mounting plugin PluginBrowser
LogPluginManager: Mounting plugin SpeedTreeImporter
LogPluginManager: Mounting plugin AlembicImporter
LogPluginManager: Mounting plugin CharacterAI
LogPluginManager: Mounting plugin HTML5Networking
LogPluginManager: Mounting plugin AndroidMedia
LogPluginManager: Mounting plugin AvfMedia
LogPluginManager: Mounting plugin ImgMedia
LogPluginManager: Mounting plugin MediaCompositing
LogPluginManager: Mounting plugin MediaPlayerEditor
LogPluginManager: Mounting plugin WmfMedia
LogPluginManager: Mounting plugin TcpMessaging
LogPluginManager: Mounting plugin UdpMessaging
LogPluginManager: Mounting plugin ActorSequence
LogPluginManager: Mounting plugin LevelSequenceEditor
LogPluginManager: Mounting plugin MatineeToLevelSequence
LogPluginManager: Mounting plugin OnlineSubsystemGooglePlay
LogPluginManager: Mounting plugin OnlineSubsystemIOS
LogPluginManager: Mounting plugin OnlineSubsystem
LogPluginManager: Mounting plugin OnlineSubsystemNull
LogPluginManager: Mounting plugin OnlineSubsystemUtils
LogPluginManager: Mounting plugin AndroidDeviceProfileSelector
LogPluginManager: Mounting plugin AndroidMoviePlayer
LogPluginManager: Mounting plugin AndroidPermission
LogPluginManager: Mounting plugin AppleARKit
LogPluginManager: Mounting plugin AppleMoviePlayer
LogPluginManager: Mounting plugin ArchVisCharacter
LogPluginManager: Mounting plugin CableComponent
LogPluginManager: Mounting plugin CustomMeshComponent
LogPluginManager: Mounting plugin ExampleDeviceProfileSelector
LogPluginManager: Mounting plugin GoogleCloudMessaging
LogPluginManager: Mounting plugin ImmediatePhysics
LogPluginManager: Mounting plugin IOSDeviceProfileSelector
LogPluginManager: Mounting plugin LinuxDeviceProfileSelector
LogPluginManager: Mounting plugin LocationServicesBPLibrary
LogPluginManager: Mounting plugin MobilePatchingUtils
LogPluginManager: Mounting plugin OculusVR
LogPluginManager: Plugin shader directory./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/S haders found
LogPluginManager: Mapping shader source directory./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/S haders to virtual directory /Plugin/OculusVR
LogPluginManager: Mounting plugin PhysXVehicles
LogPluginManager: Mounting plugin ProceduralMeshComponent
LogPluginManager: Mounting plugin RuntimePhysXCooking
LogPluginManager: Mounting plugin SteamVR
LogPluginManager: Mounting plugin WindowsMoviePlayer
LogInit: Using libcurl 7.47.1
LogInit: - built for x86_64-pc-win32
LogInit: - supports SSL with OpenSSL/1.0.2g
LogInit: - supports HTTP deflate (compression) using libz 1.2.8
LogInit: - other features:
LogInit: CURL_VERSION_SSL
LogInit: CURL_VERSION_LIBZ
LogInit: CURL_VERSION_IPV6
LogInit: CURL_VERSION_ASYNCHDNS
LogInit: CURL_VERSION_LARGEFILE
LogInit: CURL_VERSION_IDN
LogInit: CurlRequestOptions (configurable via config and command line):
LogInit: - bVerifyPeer = false - Libcurl will NOT verify peer certificate
LogInit: - bUseHttpProxy = false - Libcurl will NOT use HTTP proxy
LogInit: - bDontReuseConnections = false - Libcurl will reuse connections
LogInit: - CertBundlePath = nullptr - Libcurl will use whatever was configured at build time.
LogInit: Build: ++UE4+Release-4.18-CL-3832480
LogInit: Engine Version: 4.18.3-3832480+++UE4+Release-4.18
LogInit: Compatible Engine Version: 4.18.0-3709383+++UE4+Release-4.18
LogInit: Net CL: 3709383
LogDevObjectVersion: Number of dev versions registered: 16
LogDevObjectVersion: Dev-Blueprints (B0D832E4-1F89-4F0D-ACCF-7EB736FD4AA2): 10
LogDevObjectVersion: Dev-Build (E1C64328-A22C-4D53-A36C-8E866417BD8C): 0
LogDevObjectVersion: Dev-Core (375EC13C-06E4-48FB-B500-84F0262A717E): 2
LogDevObjectVersion: Dev-Editor (E4B068ED-F494-42E9-A231-DA0B2E46BB41): 20
LogDevObjectVersion: Dev-Framework (CFFC743F-43B0-4480-9391-14DF171D2073): 30
LogDevObjectVersion: Dev-Mobile (B02B49B5-BB20-44E9-A304-32B752E40360): 0
LogDevObjectVersion: Dev-Networking (A4E4105C-59A1-49B5-A7C5-40C4547EDFEE): 0
LogDevObjectVersion: Dev-Online (39C831C9-5AE6-47DC-9A44-9C173E1C8E7C): 0
LogDevObjectVersion: Dev-Physics (78F01B33-EBEA-4F98-B9B4-84EACCB95AA2): 0
LogDevObjectVersion: Dev-Platform (6631380F-2D4D-43E0-8009-CF276956A95A): 0
LogDevObjectVersion: Dev-Rendering (12F88B9F-8875-4AFC-A67C-D90C383ABD29): 20
LogDevObjectVersion: Dev-Sequencer (7B5AE74C-D270-4C10-A958-57980B212A5A): 4
LogDevObjectVersion: Dev-VR (D7296918-1DD6-4BDD-9DE2-64A83CC13884): 0
LogDevObjectVersion: Dev-LoadTimes (C2A15278-BFE7-4AFE-6C17-90FF531DF755): 1
LogDevObjectVersion: Private-Geometry (6EACA3D4-40EC-4CC1-B786-8BED09428FC5): 1
LogDevObjectVersion: Dev-AnimPhys (29E575DD-E0A3-4627-9D10-D276232CDCEA): 12
LogInit: Compiled (64-bit): Jan 12 2018 02:04:55
LogInit: Compiled with Visual C++: 19.00. 24215.01
LogInit: Build Configuration: Development
LogInit: Branch Name: ++UE4+Release-4.18
LogInit: Command line:
LogInit: Base directory: F:/Epic Games/UE_4.18/Engine/Binaries/Win64/
LogInit: Installed Engine Build: 1
LogInit: Presizing for max 8388607 objects, including 0 objects not considered by GC, pre-allocating 0 bytes for permanent pool.
LogInit: Object subsystem initialized
LogInit: Selected Device Profile: [Windows]
LogInit: Applying CVar settings loaded from the selected device profile: [Windows]
LogInit: Computer: DESKTOP-7AILN6U
LogInit: User: HoriaTudor
LogInit: CPU Page size=4096, Cores=2
LogInit: High frequency timer resolution =3. 604937 MHz
LogMemory: Memory total: Physical=7.9GB (8GB approx)
LogMemory: Platform Memory Stats for Windows
LogMemory: Process Physical Memory: 271.25 MB used, 271.25 MB peak
LogMemory: Process Virtual Memory: 268.99 MB used, 268.99 MB peak
LogMemory: Physical Memory: 4567.52 MB used, 3557.09 MB free, 8124.61 MB total
LogMemory: Virtual Memory: 673.25 MB used, 3557.09 MB free, 134217728.00 MB total
LogInit: Using OS detected language (en-GB).
LogInit: Using OS detected locale (en-GB).
LogTextLocalizationManager: No specific localization for 'en-GB' exists, so the 'en' localization will be used.
LogInit: Setting process to per monitor DPI aware
LogD3D11RHI: D3D11 adapters:
LogD3D11RHI: 0. 'NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB' (Feature Level 11_0)
LogD3D11RHI: 2988/0/4062 MB DedicatedVideo/DedicatedSystem/SharedSystem, Outputs:1, VendorId:0x10de
LogD3D11RHI: 1. 'Microsoft Basic Render Driver' (Feature Level 11_0)
LogD3D11RHI: 0/0/4062 MB DedicatedVideo/DedicatedSystem/SharedSystem, Outputs:0, VendorId:0x1414
LogD3D11RHI: Chosen D3D11 Adapter: 0
LogD3D11RHI: Creating new Direct3DDevice
LogD3D11RHI: GPU DeviceId: 0x1c02 (for the marketing name, search the web for "GPU Device Id")
LogWindows: EnumDisplayDevices:
LogWindows: 0. 'NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB' (P:1 D:1)
LogWindows: 1. 'NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB' (P:0 D:0)
LogWindows: 2. 'NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB' (P:0 D:0)
LogWindows: 3. 'NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB' (P:0 D:0)
LogWindows: DebugString: GetVideoDriverDetailsInvalid PrimaryIsNotTheChoosenAdapter GetVideoDriverDetailsInvalid PrimaryIsNotTheChoosenAdapter GetVideoDriverDetailsInvalid PrimaryIsNotTheChoosenAdapter GetVideoDriverDetailsInvalid PrimaryIsNotTheChoosenAdapter FoundDriverCount:0
LogD3D11RHI: Adapter Name: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
LogD3D11RHI: Driver Version: Unknown (internal:Unknown, unified:Unknown)
LogD3D11RHI: Driver Date: Unknown
LogRHI: Texture pool is 2091 MB (70% of 2988 MB)
LogD3D11RHI: Async texture creation enabled
LogD3D11RHI: GPU Timing Frequency: 1000. 000000 (Debug: 2 2)
LogShaderCompilers: Guid format shader working directory is -5 characters bigger than the processId version (C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/Intermediate/Shaders/WorkingDirector y/5532/).
LogShaderCompilers: Cleaned the shader compiler working directory 'C:/Users/Horia Tudor/AppData/Local/Temp/UnrealShaderWorkingDir/C2C01833 415115F5D18B989224EE2DE7/'.
LogShaderCompilers: Display: Using Local Shader Compiler.
LogTemp: Display: Loaded TP AllDesktopTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP MacClientTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP MacNoEditorTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP MacServerTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP MacTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP WindowsClientTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP WindowsNoEditorTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP WindowsServerTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP WindowsTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP Android_ASTCTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP Android_ATCTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP Android_DXTTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP Android_ETC1TargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP Android_ETC2TargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP Android_MultiTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP Android_PVRTCTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP AndroidTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP HTML5TargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP IOSTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP TVOSTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP LinuxClientTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP LinuxNoEditorTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP LinuxServerTargetPlatform
LogTemp: Display: Loaded TP LinuxTargetPlatform
LogTargetPlatformManager: Display: Building Assets For Windows
LogWindows: Failed to load './.././Engine/Binaries/ThirdParty/QualComm/Win64/Textur eConverter.dll' (GetLastError=126)
LogWindows: Missing import: MSVCR100.dll
LogWindows: Missing import: MSVCP100.dll
LogWindows: Looked in:./.././Engine/Binaries/Win64
LogWindows: Looked in: C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/Binaries/Win64
LogWindows: Looked in: C:\Users\Horia Tudor\Documents\Unreal Projects\MyProject2\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\2D\Paper2D\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Blendables\LightPropagation Volume\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\CodeLiteSourceCod eAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\GitSourceControl\ Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\KDevelopSourceCod eAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\NullSourceCodeAcc ess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\PerforceSourceCon trol\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\SubversionSourceC ontrol\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\UObjectPlugin\Bin aries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\VisualStudioCodeS ourceCodeAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\VisualStudioSourc eCodeAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\XCodeSourceCodeAc cess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\AssetManagerEditor\B inaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\AudioCapture\Binarie s\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\FacialAnimation\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\GameplayTagsEditor\B inaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\MobileLauncherProfil eWizard\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\PluginBrowser\Binari es\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\SpeedTreeImporter\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Experimental\AlembicImporte r\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Experimental\CharacterAI\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Experimental\HTML5Networkin g\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\AndroidMedia\Binaries \Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\AvfMedia\Binaries\Win 64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\ImgMedia\Binaries\Win 64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\MediaCompositing\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\MediaPlayerEditor\Bin aries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\WmfMedia\Binaries\Win 64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Messaging\TcpMessaging\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Messaging\UdpMessaging\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\MovieScene\ActorSequence\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\MovieScene\LevelSequenceEdi tor\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\MovieScene\MatineeToLevelSe quence\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\Android\OnlineSubsys temGooglePlay\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\OnlineSubsystem\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AndroidPermission\B inaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\IOS\OnlineSubsystemI OS\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\OnlineSubsystemNull\ Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\OnlineSubsystemUtils \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AndroidDeviceProfil eSelector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AndroidMoviePlayer\ Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AppleARKit\Binaries \Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AppleMoviePlayer\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ArchVisCharacter\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\CableComponent\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\CustomMeshComponent \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ExampleDeviceProfil eSelector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\GoogleCloudMessagin g\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ImmediatePhysics\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\IOSDeviceProfileSel ector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\LinuxDeviceProfileS elector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\LocationServicesBPL ibrary\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\MobilePatchingUtils \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\Oculus\OculusVR\Bin aries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\PhysXVehicles\Binar ies\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ProceduralMeshCompo nent\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\RuntimePhysXCooking \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\Steam\SteamVR\Binar ies\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\WindowsMoviePlayer\ Binaries\Win64
LogWindows: Failed to load './.././Engine/Binaries/ThirdParty/QualComm/Win64/Textur eConverter.dll' (GetLastError=126)
LogWindows: Missing import: MSVCR100.dll
LogWindows: Missing import: MSVCP100.dll
LogWindows: Looked in:./.././Engine/Binaries/Win64
LogWindows: Looked in: C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/Binaries/Win64
LogWindows: Looked in: C:\Users\Horia Tudor\Documents\Unreal Projects\MyProject2\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\2D\Paper2D\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Blendables\LightPropagation Volume\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\CodeLiteSourceCod eAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\GitSourceControl\ Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\KDevelopSourceCod eAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\NullSourceCodeAcc ess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\PerforceSourceCon trol\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\SubversionSourceC ontrol\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\UObjectPlugin\Bin aries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\VisualStudioCodeS ourceCodeAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\VisualStudioSourc eCodeAccess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Developer\XCodeSourceCodeAc cess\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\AssetManagerEditor\B inaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\AudioCapture\Binarie s\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\FacialAnimation\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\GameplayTagsEditor\B inaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\MobileLauncherProfil eWizard\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\PluginBrowser\Binari es\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Editor\SpeedTreeImporter\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Experimental\AlembicImporte r\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Experimental\CharacterAI\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Experimental\HTML5Networkin g\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\AndroidMedia\Binaries \Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\AvfMedia\Binaries\Win 64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\ImgMedia\Binaries\Win 64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\MediaCompositing\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\MediaPlayerEditor\Bin aries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Media\WmfMedia\Binaries\Win 64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Messaging\TcpMessaging\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Messaging\UdpMessaging\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\MovieScene\ActorSequence\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\MovieScene\LevelSequenceEdi tor\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\MovieScene\MatineeToLevelSe quence\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\Android\OnlineSubsys temGooglePlay\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\OnlineSubsystem\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AndroidPermission\B inaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\IOS\OnlineSubsystemI OS\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\OnlineSubsystemNull\ Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Online\OnlineSubsystemUtils \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AndroidDeviceProfil eSelector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AndroidMoviePlayer\ Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AppleARKit\Binaries \Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\AppleMoviePlayer\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ArchVisCharacter\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\CableComponent\Bina ries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\CustomMeshComponent \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ExampleDeviceProfil eSelector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\GoogleCloudMessagin g\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ImmediatePhysics\Bi naries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\IOSDeviceProfileSel ector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\LinuxDeviceProfileS elector\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\LocationServicesBPL ibrary\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\MobilePatchingUtils \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\Oculus\OculusVR\Bin aries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\PhysXVehicles\Binar ies\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\ProceduralMeshCompo nent\Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\RuntimePhysXCooking \Binaries\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\Steam\SteamVR\Binar ies\Win64
LogWindows: Looked in: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Plugins\Runtime\WindowsMoviePlayer\ Binaries\Win64
LogDerivedDataCache: Display: Max Cache Size: 512 MB
LogDerivedDataCache: Loaded boot cache 0.13s 80MB C:/Users/Horia Tudor/AppData/Local/UnrealEngine/4.18/DerivedDataCache/B oot.ddc.
LogDerivedDataCache: Display: Loaded Boot cache: C:/Users/Horia Tudor/AppData/Local/UnrealEngine/4.18/DerivedDataCache/B oot.ddc
LogDerivedDataCache: FDerivedDataBackendGraph: Pak pak cache file C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/DerivedDataCache/DDC.ddp not found, will not use a pak cache.
LogDerivedDataCache: Unable to find inner node Pak for hierarchical cache Hierarchy.
LogDerivedDataCache: FDerivedDataBackendGraph: CompressedPak pak cache file C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/DerivedDataCache/Compressed.ddp not found, will not use a pak cache.
LogDerivedDataCache: Unable to find inner node CompressedPak for hierarchical cache Hierarchy.
LogDerivedDataCache: Display: Pak cache opened for reading./.././Engine/DerivedDataCache/Compressed.ddp.
LogDerivedDataCache: Using Local data cache path C:/Users/Horia Tudor/AppData/Local/UnrealEngine/Common/DerivedDataCache : Writable
LogMaterial: Verifying Global Shaders for PCD3D_SM5
LogSlate: Using Freetype 2.6.0
LogSlate: SlateFontCache - WITH_FREETYPE: 1, WITH_HARFBUZZ: 1
LogInit: Selected Device Profile: [Windows]
LogSimplygon: Simplygon DLL not present - disabling.
LogMeshReduction: Using SimplygonSwarm for distributed automatic mesh merging
LogMeshReduction: Using QuadricMeshReduction for automatic static mesh reduction
LogMeshReduction: No automatic skeletal mesh reduction module available
LogMeshReduction: No automatic mesh merging module available
LogMeshMerging: No automatic mesh merging module available
LogNetVersion: MyProject2, NetCL: 3709383, EngineNetVer: 2, GameNetVer: 0 (Checksum: 4016851739)
LogAssetRegistry: FAssetRegistry took 0. 0317 seconds to start up
LogPackageLocalizationCache: Processed 7 localized package path(s) for 2 prioritized culture(s) in 0. 107126 seconds
LogUObjectArray: 35870 objects as part of root set at end of initial load.
LogUObjectAllocator: 7363696 out of 0 bytes used by permanent object pool.
LogUObjectArray: CloseDisregardForGC: 0/0 objects in disregard for GC pool
LogInit: WinSock: version 1.1 (2.2), MaxSocks=32767, MaxUdp=65467
LogTcpMessaging: Initializing TcpMessaging bridge
LogUdpMessaging: Initializing bridge on interface 0.0.0.0:0 to multicast group 230.0.0.1:6666.
LogMaterial: Uniform references updated for custom material expression Custom.
SourceControl: Source control is disabled
LogAndroidPermission: UAndroidPermissionCallbackProxy::GetInstance
LogOcInput: OculusInput pre-init called
LogEngine: Initializing Engine...
LogHMD: Failed to initialize OpenVR with code 110
LogStats: UGameplayTagsManager::ConstructGameplayTagTree: Construct from data asset - 0.000 s
LogStats: UGameplayTagsManager::ConstructGameplayTagTree: GameplayTagTreeChangedEvent.Broadcast - 0.000 s
LogAIModule: Creating AISystem for world Untitled
LogInit: XAudio2 using 'Speakers (High Definition Audio Device)' : 2 channels at 44.1 kHz using 16 bits per sample (channel mask 0x3)
LogInit: FAudioDevice initialized.
LogDerivedDataCache: Saved boot cache 0.27s 80MB C:/Users/Horia Tudor/AppData/Local/UnrealEngine/4.18/DerivedDataCache/B oot.ddc.
LogInit: Texture streaming: Enabled
LogEngineSessionManager: EngineSessionManager initialized
LogInit: Transaction tracking system initialized
BlueprintLog: New page: Editor Load
LocalizationService: Localization service is disabled
LogFileCache: Scanning file cache for directory 'C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/Content/' took 0.03s
LogCook: Display: Max memory allowance for cook 16384mb min free memory 0mb
LogCook: Display: Mobile HDR setting 1
LogGameplayTags: Display: UGameplayTagsManager:big grinoneAddingNativeTags. DelegateIsBound: 0
SourceControl: Source control is disabled
Cmd: MAP LOAD FILE="./.././Engine/Content/Maps/Templates/Template_Defa ult.umap" TEMPLATE=1 SHOWPROGRESS=1 FEATURELEVEL=3
LightingResults: New page: Lighting Build
MapCheck: New page: Map Check
LightingResults: New page: Lighting Build
LogAIModule: Creating AISystem for world Untitled_1
LogEditorServer: Finished looking for orphan Actors (0.000 sex)
Cmd: MAP CHECKDEP NOCLEARLOG
MapCheck: Map check complete: 0 Error(s), 0 Warning(s), took 59. 336ms to complete.
LogFileHelpers: Loading map 'Template_Default' took 0.682
LogCollectionManager: Loaded 0 collections in 0. 001388 seconds
LogFileCache: Scanning file cache for directory 'C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/Saved/Collections/' took 0.01s
LogFileCache: Scanning file cache for directory 'C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/Content/Developers/HoriaTudor/Collec tions/' took 0.01s
LogFileCache: Scanning file cache for directory 'C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/Content/Collections/' took 0.01s
LogCollectionManager: Rebuilt the GUID cache for 0 collections in 0. 000001 seconds
LogContentBrowser: Native class hierarchy populated in 0. 0216 seconds. Added 2363 classes and 519 folders.
LogContentBrowser: Native class hierarchy updated for 'WidgetCarousel' in 0. 0004 seconds. Added 0 classes and 0 folders.
LogContentBrowser: Native class hierarchy updated for 'AddContentDialog' in 0. 0011 seconds. Added 0 classes and 0 folders.
LogContentBrowser: Native class hierarchy updated for 'SceneOutliner' in 0. 0004 seconds. Added 1 classes and 2 folders.
LogSlate: Took 0. 000370 seconds to synchronously load lazily loaded font './.././Engine/Content/Slate/Fonts/Roboto-Regular.ttf' (155K)
LogSlate: Took 0. 000211 seconds to synchronously load lazily loaded font './.././Engine/Content/Slate/Fonts/Roboto-Bold.ttf' (160K)
LogSlate: Took 0. 010734 seconds to synchronously load lazily loaded font './.././Engine/Content/Editor/Slate/Fonts/FontAwesome.tt f' (139K)
LogRenderer: Reallocating scene render targets to support 852x372 Format 10 NumSamples 1 (Frame:1).
LogContentBrowser: Native class hierarchy updated for 'HierarchicalLODOutliner' in 0. 0004 seconds. Added 1 classes and 2 folders.
LogLoad: (Engine Initialization) Total time: 34.41 seconds
LogLoad: (Engine Initialization) Total Blueprint compile time: 0.00 seconds
LogExternalProfiler: No external profilers were discovered. External profiling features will not be available.
LogContentStreaming: Texture pool size now 1000 MB
LogAssetRegistry: Asset discovery search completed in 29. 7159 seconds
LogCollectionManager: Rebuilt the object cache for 0 collections in 0. 000001 seconds (found 0 objects)
LogCollectionManager: Fixed up redirectors for 0 collections in 0. 000103 seconds (updated 0 objects)
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): Running AutomationTool...
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): ERROR: A conflicting instance of AutomationTool is already running. Curent location: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Binaries\DotNET\AutomationTool.exe. A process manager may be used to determine the conflicting process and what tool may have launched it
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): (see C:\Users\Horia Tudor\AppData\Local\Temp\Log_1.txt for full exception trace)
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): AutomationTool exiting with ExitCode=1 (Error_Unknown)
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): BUILD FAILED
PackagingResults: Error: Unknown Error
LogSlate: Took 0. 009820 seconds to synchronously load lazily loaded font './.././Engine/Content/Editor/Slate/Fonts/DroidSansMono. ttf' (77K)
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): Running AutomationTool...
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): Parsing command line: -ScriptsForProject="C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/MyProject2.uproject" BuildCookRun -nocompile -nocompileeditor -installed -nop4 -project="C:/Users/Horia Tudor/Documents/Unreal Projects/MyProject2/MyProject2.uproject" -cook -stage -archive -archivedirectory="C:/Users/Hor
ia Tudor/Desktop" -package -clientconfig=Development -ue4exe=UE4Editor-Cmd.exe -pak -prereqs -nodebuginfo -targetplatform=Android -cookflavor=ETC1 -utf8output
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): Setting up ProjectParams for C:\Users\Horia Tudor\Documents\Unreal Projects\MyProject2\MyProject2.uproject
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): ********** COOK COMMAND STARTED **********
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): Running UE4Editor Cook for project C:\Users\Horia Tudor\Documents\Unreal Projects\MyProject2\MyProject2.uproject
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): Commandlet log file is F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Programs\AutomationTool\Saved\Cook- 2018.01.29-20.36.26.txt
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): Running: F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Binaries\Win64\UE4Editor-Cmd.exe "C:\Users\Horia Tudor\Documents\Unreal Projects\MyProject2\MyProject2.uproject" -run=Cook -NoLogTimes -TargetPlatform=Android_ETC1 -fileopenlog -unversioned -abslog="F:\Epic Games\UE_4.18\Engine\Programs\AutomationTool\Saved\Cook- 2018.01.29-20.36.26
.txt" -stdout -CrashForUAT -unattended -UTF8Output
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogInit: Display: Running engine for game: MyProject2
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogInit: Display: RandInit(-1712879180) SRandInit(-1712879179).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-Paper2D.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-Paper2DEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-PaperSpriteSheetImporter.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-PaperTiledImporter.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/2D/Paper2D/Binaries/Win64/UE4E ditor-SmartSnapping.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Blendables/LightPropagationVol ume/Binaries/Win64/UE4Editor-LightPropagationVolumeRunti me.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Blendables/LightPropagationVol ume/Binaries/Win64/UE4Editor-LightPropagationVolumeEdito r.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/GitSourceControl/Bin aries/Win64/UE4Editor-GitSourceControl.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/PerforceSourceContro l/Binaries/Win64/UE4Editor-PerforceSourceControl.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/SubversionSourceCont rol/Binaries/Win64/UE4Editor-SubversionSourceControl.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/UObjectPlugin/Binari es/Win64/UE4Editor-UObjectPlugin.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/VisualStudioCodeSour ceCodeAccess/Binaries/Win64/UE4Editor-VisualStudioCodeSo urceCodeAccess.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Developer/VisualStudioSourceCo deAccess/Binaries/Win64/UE4Editor-VisualStudioSourceCode Access.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/AssetManagerEditor/Bina ries/Win64/UE4Editor-AssetManagerEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/AudioCapture/Binaries/W in64/UE4Editor-AudioCapture.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/FacialAnimation/Binarie s/Win64/UE4Editor-FacialAnimation.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/FacialAnimation/Binarie s/Win64/UE4Editor-FacialAnimationEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/GameplayTagsEditor/Bina ries/Win64/UE4Editor-GameplayTagsEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/MobileLauncherProfileWi zard/Binaries/Win64/UE4Editor-MobileLauncherProfileWizar d.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/PluginBrowser/Binaries/ Win64/UE4Editor-PluginBrowser.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Editor/SpeedTreeImporter/Binar ies/Win64/UE4Editor-SpeedTreeImporter.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/AlembicImporter/B inaries/Win64/UE4Editor-AlembicImporter.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/AlembicImporter/B inaries/Win64/UE4Editor-AlembicLibrary.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/CharacterAI/Binar ies/Win64/UE4Editor-CharacterAI.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Experimental/HTML5Networking/B inaries/Win64/UE4Editor-HTML5Networking.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AndroidMedia/Binaries/Wi n64/UE4Editor-AndroidMediaEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AndroidMedia/Binaries/Wi n64/UE4Editor-AndroidMediaFactory.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AvfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-AvfMediaEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/AvfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-AvfMediaFactory.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-ImgMedia.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-ImgMediaEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-ImgMediaFactory.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/ImgMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-OpenExrWrapper.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/MediaCompositing/Binarie s/Win64/UE4Editor-MediaCompositing.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/MediaCompositing/Binarie s/Win64/UE4Editor-MediaCompositingEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/MediaPlayerEditor/Binari es/Win64/UE4Editor-MediaPlayerEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/WmfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-WmfMedia.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/WmfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-WmfMediaEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Media/WmfMedia/Binaries/Win64/ UE4Editor-WmfMediaFactory.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Messaging/TcpMessaging/Binarie s/Win64/UE4Editor-TcpMessaging.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Messaging/UdpMessaging/Binarie s/Win64/UE4Editor-UdpMessaging.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/MovieScene/ActorSequence/Binar ies/Win64/UE4Editor-ActorSequence.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/MovieScene/LevelSequenceEditor /Binaries/Win64/UE4Editor-LevelSequenceEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/MovieScene/MatineeToLevelSeque nce/Binaries/Win64/UE4Editor-MatineeToLevelSequence.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystem/Binarie s/Win64/UE4Editor-OnlineSubsystem.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/AndroidPermission/Bina ries/Win64/UE4Editor-AndroidPermission.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystemNull/Bin aries/Win64/UE4Editor-OnlineSubsystemNull.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystemUtils/Bi naries/Win64/UE4Editor-OnlineSubsystemUtils.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Online/OnlineSubsystemUtils/Bi naries/Win64/UE4Editor-OnlineBlueprintSupport.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/AndroidDeviceProfileSe lector/Binaries/Win64/UE4Editor-AndroidDeviceProfileSele ctor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/AppleARKit/Binaries/Wi n64/UE4Editor-AppleARKit.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ArchVisCharacter/Binar ies/Win64/UE4Editor-ArchVisCharacter.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/CableComponent/Binarie s/Win64/UE4Editor-CableComponent.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/CustomMeshComponent/Bi naries/Win64/UE4Editor-CustomMeshComponent.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ExampleDeviceProfileSe lector/Binaries/Win64/UE4Editor-ExampleDeviceProfileSele ctor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ImmediatePhysics/Binar ies/Win64/UE4Editor-ImmediatePhysics.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ImmediatePhysics/Binar ies/Win64/UE4Editor-ImmediatePhysicsEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/LocationServicesBPLibr ary/Binaries/Win64/UE4Editor-LocationServicesBPLibrary.d ll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/MobilePatchingUtils/Bi naries/Win64/UE4Editor-MobilePatchingUtils.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/Binari es/Win64/UE4Editor-OculusHMD.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/Binari es/Win64/UE4Editor-OculusInput.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Oculus/OculusVR/Binari es/Win64/UE4Editor-OculusEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/PhysXVehicles/Binaries /Win64/UE4Editor-PhysXVehicles.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/PhysXVehicles/Binaries /Win64/UE4Editor-PhysXVehiclesEditor.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ProceduralMeshComponen t/Binaries/Win64/UE4Editor-ProceduralMeshComponent.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/ProceduralMeshComponen t/Binaries/Win64/UE4Editor-ProceduralMeshComponentEditor .dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/RuntimePhysXCooking/Bi naries/Win64/UE4Editor-RuntimePhysXCooking.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Steam/SteamVR/Binaries /Win64/UE4Editor-SteamVR.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/Steam/SteamVR/Binaries /Win64/UE4Editor-SteamVRController.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogModuleManager: Display: Found up-to-date module file./.././Engine/Plugins/Runtime/WindowsMoviePlayer/Bin aries/Win64/UE4Editor-WindowsMoviePlayer.dll (API version 3709383).
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogShaderCompilers: Display: Using Local Shader Compiler.
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogDerivedDataCache: Display: Max Cache Size: 512 MB
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogDerivedDataCache: Display: Loaded Boot cache: C:/Users/Horia Tudor/AppData/Local/UnrealEngine/4.18/DerivedDataCache/B oot.ddc
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogDerivedDataCache: Display: Pak cache opened for reading./.././Engine/DerivedDataCache/Compressed.ddp.
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP AllDesktopTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP MacClientTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP MacNoEditorTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP MacServerTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP MacTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP WindowsClientTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP WindowsNoEditorTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP WindowsServerTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP WindowsTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP Android_ASTCTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP Android_ATCTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP Android_DXTTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP Android_ETC1TargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP Android_ETC2TargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP Android_MultiTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP Android_PVRTCTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP AndroidTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP HTML5TargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP IOSTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP TVOSTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP LinuxClientTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP LinuxNoEditorTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP LinuxServerTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTemp: Display: Loaded TP LinuxTargetPlatform
UATHelper: Packaging (Android (ETC1)): LogTargetPlatformManager: Display: Building Assets For Android_ETC1
UATHelper:

1 răspuns:
| Alfred0703 a răspuns:

Nu ai pachetele necesare. Vezi sa descarci de pe site-ul lor pachetele.