| sweetys a întrebat:

Vreau sa distribui un video pe Facebook intr-un grup de pe o pagina. Problema este ca atunci cand dau distribuire se distribuie cu tot cu pagina din care vreau sa il iau. Stiu ca puteam sa copi intr-un fel linkul dar nu mai stiu cum. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Il descarci in calculator si pe urma il incarci ca postare in grup. Vezi dedesubt la video ar trebui sa fie 'optiuni' si 'descarca'.

| AlexAlex23 a răspuns:

Poți folosi goo.gl sau bit.ly sau adf.ly

| darkhell217 a răspuns:

Dai editare la link si lasa doar ceea ce vrei sa distribui, mergi pe linkul resctiv daca nu si dai copy si apoi paste in pagina respectiva
bafta!