| blackPug97 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot sa distribui anumite lucruri pe Facebook? De exemplu pana acum o saptamana aprox. puteam sa distribui pozele de pe o anumita pagina...si acum nu mai pot...a disparut "butonul" de distribuire.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E o eroare de la ei, nu de la tine. Încearcă să le distribui mai târziu (până atunci, poți face copy/paste linkurilor pe care le apreciezi și le salvezi în cronologia ta), ori loghează-te de pe alt browser. Ce să mai zic, la mine, într-o zi, a dispărut chiar chatul, unde comunicam. Don't worry, încearcă mai târziu! ))

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am patit si eu de multe ori...
Dar, dupa un anumit timp se putea...
O zi buna happy

Răspuns utilizator avertizat