| KlaudiuRad a întrebat:

Vreau sa iau un smart tv care sa mearga bine dar sa aiba si calitate buna la imagine si sunet. Care ar fi mai bun dintre modele astea doua: Samsung 32j6200 sau LG 32lf650v?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Eu intotdeauna am inclinat spre Samsung. insa dintre cele doua modele LG e mai bun.

1 răspuns:
| Scorpiel a răspuns:

Daca vrei sa iti ei smart tv eu te-as sfatui sa inclini spre unul cu Android gen Philips sau Sony...samsungul sau LG-ul ruleaza pe sisteme proprii si daca nu te lasa serverul lor sa faci ceva plangi dupa bani.