| onitza1234 a întrebat:

Vreau sa imi fac cont pe VOYO, dar cum? Ajutati-ma, dar nu imi dati likul, spuneti-mi ce sa fac, cum ma inregistrez. Platesti daca ai cont?

Răspuns Câştigător
| gabriela0744 a răspuns:

Nu iti face cont, sincer nu ai ce face cu banii tai? Si eu am vrut sa-mi fac cont dar am citit si am ascultat si parerile altora si m-am lamurit cum este cu Voyo; http://new.ablog.ro/2012-03-06/teapa-voyo.html#axzz20i6OXebe.

13 răspunsuri:
| Alex_Pascal_1997 a răspuns:

E usor dar sa stii ca ai numai sapte zile gratis apoi platesti.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Sus in dreapta ai optiunea ''Fa-ti cont''. Timp de 7 zile ii gratis, dupa aia trebuie sa platesti.

| BurdetiuRuben a răspuns:

Intri pe voyo si in dreapta sus scrie Fa-ti cont si dai acolo si completezi.Prima saptamana e gratis, dupa aia platesti. Funda big grin

| xRebecaaa a răspuns:

Salut,
1. Da click pe butonul de abonare din pagina de start;
2. Completeaza formularul de creare cont sau logheaza-te daca ai deja un cont activ;
3. Odata creat contul, alege modalitatea de plata: card sau SMS;
4. Daca ai ales sa faci plata prin SMS, trebuie sa alegi reteaua din care faci parte (Orange sau Vodafone) si sa trimiti mesaj catre numarul operatorului tau;
5. Daca ai ales plata prin card, trebuie sa introduci numarul cardului tau fara a divulga codul pin;
6. Chiar daca vei completa datele de plata, primele 7 zile sunt gratuit. De abia in a 8-a zi vei fi taxat cu 3 euro + TVA, contravaloarea unui abonament pe o luna;
7. In perioada de free trial poti oricand renunta la abonament, fara sa fii taxat cu cei 3 Euro + TVA;
8. In contul tau vei gasi informatii legate de abonamentul tau, despre ce vei gasi in curand pe Voyo si noutati din lumea Voyo;
9. In cazul in care doresti sa ai acces la toata oferta de abonament Voyo, poti oricand renunta la free trial din pagina ta de cont si intri in comunitatea Voyo.
Pentru intrebare: contul de 7 zile se face gratuit, nu au cum sa iti ia banii daca tu nu te-ai inscris la abonamentul lunar. Repet, tu esti inscris la promotia celor 7 zile gratis, este similar multor alte industrii cum ar fi cea a jocurilor unde ofera cateodata weekend-uri gratuite de jucat online ca sa atraga clientul, sa vada cat de "grozav" este ca dupa aceea daca doreste bineinteles, sa plateasca.

| onitza1234 explică:

Proasta esti tu

| Acer12 a răspuns:

Si eu am vrut, dar am vazut ca trebuie sa platesti si mai bine, ma uit la tv.

| Iulian03 a răspuns:

Nu-ti face cont pe VOYO.Are cateva filme si 7 zile gratuit, dar dupa aia o sa te rupa la bani, iti spun eu.

Alte răspunsuri
| Marian_Iancu_1994 a răspuns:

Aha

| Marian_Iancu_1994 a răspuns:

Vreau cont