| Mickeiy a întrebat:

Vreau sa imi schimb adresa de email veche cu alta noua. Cum procedez ca sa nu imi mai apăra cel vechi cand trimit un email?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adresa de mail nu se schimba, se face alta si o folosesti pe aia noua asa cum ai folosit-o si pe asta de o ai acum

2 răspunsuri:
| withaflac a răspuns:

Incearca sa dai pe un buton gen"Schimba adresa de email", daca exista asa ceva. Sau daca nu, da pe ceva care sa schimbi niste date. Daca nici asta nu merge, cauta pe Youtube "how can I change my email adress" sau "cum sa-mi schimb adresa de email".

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru withaflac):

Lol, butonul magic :Schimba adresa de email"