| DelphhiN a întrebat:

Vreau sa-mi postez pozele de la evenimente, si pozele artistice pe care le fac. Sunt putin in dubii, cel mai bine ar fi o promovare pe o pagină de Facebook sau pe o pagină de internet?(gen site)

2 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Pagina personala ramane orice s-ar intampla. Nu depinde de nimeni altcineva, dar trebuie sa cladesti traficul.

Cel mai usor faci trafic la poze pe Instagram, dar ai limitarea de aspect si de calitate data de platforma.

Pe Facebook se face altfel traficul, e undeva in mijloc, intre Instagram si pagina personala, dar mai aproape ca usurinta de Instagram.

| Alexuţ02 a răspuns:

Postează ceva, nu ştiu, puţin, câteva poze, şi roagă-ţi prietenii să dea "share" peste tot, insta, Facebook, toate cele, roagă pe cineva care are multe like-uri la pagini ce ţin de chestia asta să-ţi facă o promovare.

Nu prea sunt expert în astea. dar sper că te-am ajutat câtuşi de puţin. mult noroc în continuare cu ceea ce faci big grin