| anonim_4396 a întrebat:

Cum postez poze pe we heart it?
Eu vreau să postez pozele mele artistice originale, cum fac?laughing
Am câteva pe care le-am pus la " serii ", dar dacă le pun acolo apar şi pe pagina prinicipală?

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
După ce îţi faci cont, instalezi : http://weheartit.com/heart-button,şi o să-ţi apară o inimă în bara de instrumente.
Intri pe facebook/twitter/tumblr, dai click pe imaginea care vrei să o încarci pe weheartit.com.Şi tot ce rămâne de făcut este să, dai click pe inima din dreaptea imaginii, sus.
Poza este postată!
Succes!