| TheSeventhSin a întrebat:

Vreau sa-mi pun si eu banda din aceea RGB, deci intrebarea este pentru cei ce au.
De exemplu daca banada pe care o cumpar ori nu imi ajunge ori e prea mare cum procedez?
Unde gasesc cea mai ieftina si buna bada de leduri RGB?
Si cam cat consuma?

3 răspunsuri:
| Zsolt15 a răspuns:

Pai ia o rigla si masoara sau ceva de masurat si iei ieftin de pe site-uri chinezesti sau de oriunde...si la piata gasesti si nu consuma foarte mult, nu observi nici o diferenta, doar daca nu decorezi toata casa laughing)

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa cumperi lungimea necesara sau mai mare. Ce e in plus sepoate taia, chiar si cu o foarfeca.
Insa mai ai nevoie si de alimentator si controlor.
https://www.xsel.ro/benzi-led/alimentare-si-control-benzi-led

| Darius_Daris_1998 a răspuns:

Dacă e prea mare o tai și făcuse colo un videoclip cu banda de leduri la 80 de lei caută pe yt