| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să primesc notificare specială pe Youtube atunci când un anumit youtuber intră pe live pentru că după ce închide live-ul îl șterge.
Am nevoie să primesc notificare cu sunet, numai în cazul acestui canal.
Am Android, iOS și Windows. Vreau cât mai multe răspunsuri.

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Ai încercat să intri pe canalul youtuber-ului respectiv și să activezi acel clopoțel? Acel lucru te va notifica instant (sau cel puțin așa se presupune) când un youtuber intră pe live sau când postează un nou video.

| roach999 a răspuns:

Ion betivu e flatat?

| roach999 a răspuns:

Am vrut sa bag emoji da nu suporta TPU asa ceva si a bagat semne de intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DanielVălean):

Da, numai că eu am nevoie să am un sunet specific pentru acel canal, că așa mai primesc notificări de la câteva zeci de canale în fiecare zi și nu stau să le analizez pe toate când vin.