| Alex_Constantin_1993 a întrebat:

Vreau sa știu și eu dacă as putea sa bag pe acest laptop un procesor i5 https://www.olx.ro/......8w9Uj.html

4 răspunsuri:
| Ađrian90 a răspuns:

Nu prea ştiu ce să spun pentru că nu sunt date detalii despre laptop doar că are un Intel pentium CPU P6200 şi 3gb ram. Nu îţi recomand. Decât să dai 1000 de lei pe laptopul ăla şi încă 400-500 pe i5 mai bine îţi iei un laptop nou cu 1600 de lei şi o să fii mulţumită.

| Dragos636 a răspuns:

Chestia e ca la laptopuri procesoarele nu pot fi schimbate

| Alex_Constantin_1993 explică (pentru Ađrian90):

Am i5-ul cumpărat deja, l-am luat pentru un var și acesta nu l-a mai vrut, dacă vrei sa mă ajuți, uitate și tu și vezi dacă e compatibil, m-ai ajuta mult

| Ađrian90 a răspuns (pentru Alex_Constantin_1993):

Procesorul nu cred ca poate fi înlocuit. Ar fi mai ok sa vinzi procesorul si sa pui aia 1000 de lei ca sa-ti cumperi un laptop echilibrat. Eu iti recomand sa nu iri acel laptop, chiar daca pare o afacere buna, nu merita. Mai bine vinzi i5-ul si mai pui 1000 de lei si iti cumperi un laptop echilibrat ^_^