| Digital112 a întrebat:

Vreau si eu site-ul la mondialmt2 ultra fun (funda) sa fie ultraa fun ca pe mondialmt2 nu merge sa faci cont pentru ultra fun

18 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Ba esti nebun e ultra fany? laughing
pe forumuri cu metinu nu aici

| Askaw0w a răspuns:

Acum face alt sitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu vad cum dracu faci daca ai aflat pls zi si mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saitul este www.mondialmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba merge nu sti tu
scrii mondialmt2 si iti apare sal descarsi si de facut cont pe ultra fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge metinu ultra fun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge ultra fun sau daca merge cum sa-l fac sa mearga?big grinbig grinDbig grinbig grinD:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la MondialMt2 bienvenue si apare acolo
merei ultra bla bla bla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal

| KriSSu09 a răspuns:

Imi zice:
404 Not found
The requested URL /ultra/ was not found on this server.

| Unicatul a răspuns:

Http://mondialmt2.com/ultra/ dai pe asta pe urma dai inscription si te inscrii! Funda pls

| AndrasCalinMark a răspuns:

Ma! nu e deschis serverul voi nu obs!? vai prosti mai sunteti

| bogdan123 a răspuns:

Nu stiu nu mai mrg

| cristirey a răspuns:

Merge! Scrie mondialmt2 ultra fun si dai pe a 2 sau a 3.Prostule!

| Remus68 a răspuns:

Auzi nu te mai obosi sa faci ca peste o saptamana daua til baneaza! Mai bine fa-ti cont pe new world! e tarewinkingdai la mondialmt2 dai new world si dai inscription! mrgwinking