| IgoToHellForThis a întrebat:

Vreau si eu un site cu sfaturi pentru fotografi incepatori chiar niste tutoriale.

3 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Ai putea face un curs de fotografie
sunt unele si gratis

dar inainte sa te apuci de fotografie treci pe la scoala pentru ca fotografii nu se scrie cu un i ci cu doiwinking

| IgoToHellForThis explică (pentru TreiSurori):

Draga inainte sa te dai culta cand tu esti inculta citeste mai bine intrebarea din punct de vedere gramatical fotografi e foarte corect.Eu am scris :,, pentru fotografi incepatori'' cea ce e foarte corect.Dar si,, fotografii'' era la fel de corect doar ca se citeste diferit.Si eu am intrebat de site atat.

| TreiSurori a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

Ah laughing
Ma scuzi domnulebatting eyelashes
Ma gandeam ca spui "pentru fotografii ". :*