| AndreyIstetul a întrebat:

Vreau si un program unde imi pot inregistra vocea! Am microfon! Nu cer nimic mai mult! Doar sa-mi inregistrez vocea!

57 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la start dai la toate programele dupa aia dai sus la accesori si di la amuzament ati da anrecistrare voce

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun profram este Acoustica Mixcraft si pentru inregistrare si modificare voce dar trebuie sa ai putina experienta sa umbli cu el nu este foarte greu de invatat mai greu cu modificarea vocii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia incearca audcity

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
| BigDaddy a răspuns:

Absolute Sound Recorder
Audio Recorder Titanium
Audacity

| ady900 a răspuns:

Dai la start, all programs, accesori, Entertainment, Sound Recorder si gata ai incheiat povestea

Alte răspunsuri
| D3m0nX a răspuns:

Eu iti recomand Cool Edit Pro e foarte profesional programul poti inregistra sunetul pe 100 canale, poti sa le suprapui sau ce stiu eu ce mai vrei sa faci, al meu e licentat nu stiu cat de bine merge cel free. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

Alte răspunsuri
| Daniel_Alexandru_Tranca_1998 a răspuns:

Download-eza Hypercam 3 inregistreaza voce si ecranul daca vrei
Un like de unde poti descarca : http://www.solveigmm.com/en/products/hypercam/

| IMPuLS_5177 a răspuns:

Nero Wave E ditor

| Kinjo_Fitzee_1987 a răspuns:

Http://vocaroo.com/ --- asta e direct pe site
https://youtu.be/nmZkeU_e84Y -- link in descriere

Alte răspunsuri