| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Cu ce program imi pot inregistra vocea prin microfon?

7 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Iti recomand AudaCity
http://audacity.sourceforge.net/ este foarte tare programul, plus ca poti face mult mai multe decat sa te inregistrezi vocea prin microfon, este program special pentru muzica.

| VladGH a răspuns:

Nu iti trebuie program, este la Windows o aplicatie. Ce fel de Windows ai?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru VladGH):

Stiu acea aplicatie... o foloseam mai demult... dar vreau ceva de calitate.

| SorinaSuciu a răspuns:

Era un program care se numea pc recorder si era destul de interesant

| denrazvan a răspuns:

Sistemul de operare windows xp, 7, 8 pune la dispozitie un asemenea program
cauta la accesori si programul e ceva de genu "sound recorder" csucces

| Maria-Alexandra_Popescu_1995 a răspuns:

Start: all programs apoi accessories si ai sound recorder! Distractie placuta!