| CrissV03 a întrebat:

Vreau un program de editat video-uri, gratis si full version. Am Windows 10, iar WindowsMovieMaker nu il am.

2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

AVS Video Editor. Nu știu dacă are destule funcții pentru necesitățile tale dar sper să te ajute.
Un alt program ar fi Camtasia Studio dar nu știu sigur dacă există variantă free.

| untu a răspuns:

Incearca sa instalezi Windows Movie Marker! Program de editat video pentru windows este Camtasia Studio free pentru 30 de zile!