| xNoNaMe a întrebat:

vreau si eu un program de filmat bun sa fie gratis si un program de editat gen Windows Movie Maker DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

Fraps pentru filmat
Sony vegas pentru editat

| MichelWolverine a răspuns:

Daca vrei sa filmezi in jocuri, iti sugerez sa incerci Fraps. Cat despre programul de editare, sunt mai multe posibilitati. Eu folosesc Pinnacle Studio 14. E drept, cere ceva resurse, insa faci treaba cu el. happy

| Chitaila a răspuns:

Incearca HyperCam2(pentru a filma)
sau daca vrei sa editezi poze incearca PhotoScape
funda pls

| Freezing a răspuns:

De filmat HyperCam 3 si de editat VideoPad Video Editor 1.0.

| BLSAlin a răspuns:

Depinde ce vrei sa filmezi: Fraps -Jocuri -Calitate mare (cauta crack ca altfel nu faci rost decat de 1 de 30sec), CamStudio pentru desktop si pentru edit cel mai bun e sonyvegas