| anonim_4396 a întrebat:

Vreu si eu niste statusuri cool si amuzantelove struck
Dau funditahappy!

Răspuns Câştigător
| Diana498 a răspuns:

- Doar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur – Albert Einstein

- M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea
- Am draci…. caut exorcist.
- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
- Mai available ca oricand!
- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…
- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?
- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.
-Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.
- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.
- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.
- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
- Munca
nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.
- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…..ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!
- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!
- Planeta e plina. Du-te acasa.
- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.
- Spre deosebire de tine, eu am o viata.
- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.
- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.
- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!
- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
- Ignoranta ta ma omora…..mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……
- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.
- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.
- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!
- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
- Am nevoie de tine……. te vreau…. OFFLINE.
- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.
- Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.viata e un joc de ****... dar macar are grafica buna
Stiu ca sunt prost. dar cand ma uit in jur imi revin.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad e voi ca sunteti toti la fel.
Acolo unde dragoste nu e…. facem!
Cele mai smechere statusuri de mess:
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?
Si mai multe statusuri smechere:
Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid.
fac baie, a mai trecut 3 luni.
Membru al asociatiei nationale "mieii fiorosi"
join the dark side… we have cookies.
O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi statusurile smechere rau de tot de mai jos:
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii!
Este bine sa lasi bautura...insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
Nu invata niciodata un porc smecher sa cante, pierzi vremea si mai enervezi si porcul.
Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul...(fundita?)

11 răspunsuri:
| Mike_7523 a răspuns:

Ai Fost Cu MIne cand Mi-au Furat Masina ...Ai Fost Cu Mine Cand Am Fost Batut...
Ai fost Cu mine Cand Am fost Bolnav...MAI PLIMBATE FRATE

CA IMI PORTI GHINION!

Nu fura. guvernul uraste competitia

As vrea sa fiu un cub de gheata, sa alunec pe pieptul tau, in jos. si sa ajung la, la, la, la, la naiba ca ma topesc.

Dragostea eterna dureaza 3 luni.

Pestele care lupta impotriva curentului.moare electrocutat.

Daca toata lumea este de acord cu tine, probabil ca esti foarte inteligent. Sau s-ar putea sa fi … seful.

Eram trist ca n-am pantofi, dar am intalnit pe unul care n-avea picioare.

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul

Cu placerewinkingwinking sper sa iti placa dupa mine sunt destul de misto

| Christiana_8861 a răspuns:

Status1: I'm mobile
Lasa ca o sa am si eu net pe pc
Status2:In ultimul timp nu conteaza varsta. Conteaza cati centimetri ai in pl!
Status3: Fac sex! Dati clik pe webcam
Status4:Te-ai spalat pe dinti aseara sau trebuie sa vin dupa tine cu peria de radacini?"
sau:
Status1. Angajez telepat. Stiti unde sa va adresati.
Status 2. La ce bun fericirea? Nu poate sa-ti faca rost de bani.
Status 3. In fiecare dimineata ma uit la topul celor mai bogati oameni ai lumii... daca nu sunt acolo, plec la munca
Status 4. In deplasare la Wecinul Costica
Status 5. Error, this person should be in the invisibile mode. Please restart your computer and contact yahoo at messenger@yahoo.comAceastă adresă e-mail este protejată împotriva spamului, JavaScript trebuie activat pentru a putea vizualiza pagina.
Status 6. Mai bine sa te stii dispretuit decat sa fii lingusit in timp ce esti dispretuit
Status 7. New Status Message...
Status 8. I'm very very very happy! Nu deranjati fericirea
Status9. chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit
Status 10. There are two cand of persons:who like me and who can go to hell
sau:
Status1. Ma dau cu sania in congelator DND!
Status 2. Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg!
Status 3. Caut asasin platit cu tarife modice!
Status 4. Ma plimb cu compu pe strada
Status 5. Vand cavou din sticla, cu 2 termopane si usa metalica blindata.Astept oferte.Rog seriozitate.Nr 8989989
Status 6. Opinia mea nu conteaza...asa ca nu mi-o bag
Status 7. Sunt aici, nu am cu ce imi ocupa timpul, dar vreau sa par important scriind DND sau BUSY
Status 8. Dati un beep daca nu vreti mare lucru.doar sa ma salutati, 2 beepuri daca poate vreti ceva, 3 beepuri daca chiar vreti ceva, 4 beepuri daca intr-adevar vreti ceva, 5 beepuri daca sunteti absolut siguri ca vreti ceva, 6 beepuri si mi se termina bateria, ca dorm ca porcu si nu aud telefonul.Muhahaha
Status 9. Ca sa ĂŽntelegi ca esti prost trebuie totusĂŽ sa-ti mearga mintea
Status 10. Am draci...caut exorcist.
sau:
Status1: Le stiu pe toate... da-s maritate

Status2: La film pe Radio21

Status3: La multi ani celor cu nume de buruienimare e gardina lui Dumnezeu cu portile
deschise si prostii sar gardu...

Status4: Signing In...

Status5: Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult.Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult

Status6: Fara BUZZ ca-mi deranjezi neuronii...

Status7: Nu deranja daca te simti cu musca pe caciula

Status8: Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura

Status9: Nu doare ca nu te voi mai vedea...doare ca nu voi mai simti; nu doare ce a fost, ci ce va fi... fara tine

Status10: Barbatii sunt ca jocul de carti.

Status11: Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei

Status12: Un barbat intelept nu isi contrazice nevasta.

Status13: El asteapta pina o face ea singura.

Status14: Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

Status15: de profesie gigolo - caut loc de munca
sau:
Status1: Ai pierdut averi si bani, ai pierdut si ani de scoala, ai pierdut si grau-n spic, dar cand p*** ti se scoala parca n-ai pierdut nimic

Status2: Am fost arestata. Agentii m-au inchis pentru posesie de prea multa frumusete. Cautiunea poate fi platita doar de cineva urat. Asa ca grabeste-te!

Status3: Asta-i fata ta din avatar? Sau te strambi la mine?

Status4: Participa la ziua nationala impotriva bolilor mintale. Trimite acest mesaj unui prieten retardat de pe messenger, asa cum am facut-o si eu

Status5: Dintzii tai sunt ca stelele de pe cer: de un galben orbitor si la mare distanta unul de celalalt

Status6: Fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacul

Status7: Mama prostilor e mereu gravida

Status8: Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie!

Status9: Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa

Status10: Decat intelectual, mai bine un amarat de miliardar!

Status11: Noua nu ne e frica de munca fiindca stim sa ne ferim de ea.

Status12: Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.

Status13: Cine ride la urma, gindeste mai incet

Status14: Timpul este cel mai bun profesor. Din pacate isi omoara toti elevii

Status15: Munca l-a creat pe om dar nici lenea nu l-a omorat

fundita plshappy

| Deny_8224 a răspuns:

* Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina. Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

* Foaie verde de bihor nu da mass ca ai ignore!

* Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint!

* As vrea sa fiu un cub de gheata, sa alunec pe pieptul tau, in jos… si sa ajung la, la, la, la, la naiba ca ma topesc…

* Nu fura. guvernul uraste competitia
* Dragostea eterna dureaza 3 luni.

* Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

* Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

* Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

* Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

* Nu sunt complet inutil…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

* A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ştiu că suntem tineri.
Şi ştiu că ai să mă iubesc. :X:X:X:X
by Lady GaGa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Нафиг тебе статус если через 2 года конец света.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce par frumos ai! Pacat ca iti creste din nas!

| MinyMouse a răspuns:

Cand ma uit la soare, te vad pe tine
Cand ma uit la luna, te vad pe tine
Cand ma uit la mare, te vad pe tine
Da-te naibii din fata mea love struck

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute