| VisSs a întrebat:

Yahoo Mail sau GMail?

12 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Buna intrebare: Gmail e mai bun.winking
Dau invitatii Google+

| TFK a răspuns:

Yahoo Mail

| Narcis2007 a răspuns:

Yahoo

| ElShaarawy a răspuns:

Yahoo Mail.

| DiiXdii a răspuns:

Yahoo Mail...

| Tara_8194 a răspuns:

E cam acelasi lucru...:-D

| DiiXdii a răspuns:

Yahoo Mail cu sigurantSa! love struck

| rfeqa a răspuns:

Gmail este bun

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Yahoo Mail.

| DoarImpreuna a răspuns:

Nu e diferenta dar din experienta spun ca pentru mine conteaza mult protocoalele POP si IMAP deci votez cu gmail pentru ca le are free.

| Plus44 a răspuns:

Stiu,multa lume foloseste Gmail mai nou,este mai ''performant'',mai nou, este ceea ce se cauta in ziua de azi. Eu totusi raman la Yahoo Mail pentru design-ul foarte simplu, folosirea foarte rapida a acestuia si pentru ca deja m-am obisnuit cu el.Numai bine!

| Nymphetamine a răspuns:

Am si YM si GM. Desi GM e mai performant, eu prefer YM caci m-am obisnuit cu el. happy