| Saorise a întrebat:

Acum 3 saptamani mi-am cumparat o husa pentru telefon(tip carcasa) alba. Totul a fost bine, dar azi mi-au aparut niste "pete" portocalii. Am incercat sa le indepartez cu un servetel umed dar nu a mers. Aveti vreo idee cum as putea sa le indepartez?

Răspuns Câştigător
| xMeee a răspuns:

Ai putea încerca cu bicarbonat de sodiu și lâmăie sau poate ar merge cu O soluție de scos pete pentru haine, sau chiar ai putea cumpăra un lac alb pentru unghii și să vopsesti toata carcasa, poate te ajută să țină mai mult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu! Le indepartezi cumparand o husa de culoare neagra.