| facebook01 a întrebat:

Ajuuutor! Dau funda garantat! Samsung galaxy core 2 sau Prestigio Multiphone 5504? Care este mai durabil, bun si performant? Argumentehappy. Ty.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Multiphone, ecran mai mare, memeorie ram si rom mai mare, camera foto mai mare pe ambele parti, la design nu stiu ce sa zic ca nu le am vazut, dar din specificatii reiese ca multiphone de la prestigio e cu mult peste acel Samsung care ca si firma a inceput sa se bazeze ca si Apple pe brand.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Prestigio MultiPhone 5504, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/873486,937424

Toate cele bune.

| facebook01 explică:

Va muultumesc mult, am vazut ca toti ati ales multiphonehappy but eu stiu ca firmele de tel care nu-s asa cunoscute nu sunt bune, asa e si cu asssta?