| Seby1999 a întrebat:

.. vreau un telefon si trebuie sa aleg dintre Samsung Galaxy Ace si Prestigio Multiphone 4044 duo.

Care e mai bun?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Prestigio MultiPhone 4044 Duo, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5710&idPhone2=3724

Toate cele bune.

1 răspuns:
| RaduBoss98 a răspuns:

Prestigio multiphone 4044 este mult mai bun : are doua cartele, camera cu resolutie de 8 mp cu 3 mai mult ca samsungul, procesor mai bun cu 0. 2GHz se simte!, si are 4 GB memorie interna pe cand samsungul are nu-i 300-400 mb.
Pe Samsung nu iti va incapea decat facebook youtube skype si 1-2 jocuri simple are camera slaba procesor slab.
Clar prestigio