| Pirvu_Teodora_1997 a întrebat:

Allview x1 xtreme tine 4 ani?

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Da e f bun.

| FanLenovo a răspuns:

Durata de viata a unui telefon este in medie de 3 ani.
Poti depasi aceasta durata daca iti ingrijesti bine telefonul.

Succes.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce intrebare aiurea. Durata de viata a telefonul tine in funtie de cat de bune sunt piesele telefonului si de cum il folosesti. Daca ai grija de el, tine si 20 de ani. Dar un Xtreme nu cred ca este de durata, maxim 2 ani ( 2 ani o sa functioneze bine, dupa aceea incepe sa se inchida singur si sa se blocheze ).

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu ai o "fixă" cu telefoanele care "ţin 4 ani" sad

Orice telefon te ţine 4 ani dacă ai GRIJĂ de el happy

Toate cele bune.

| Eduard619 a răspuns:

Scuze dar tot intrebi de 100 de telefoane trebuie sa iei o hotarare la ce-ti place pana la urma.