| Stefann777 a întrebat:

Am de ales intre doua telefoane:
-Nokia Lumia 710
-HTC Desire X
Care credeti ca este mai bun exclusiv in privinta performantei?

3 răspunsuri:
| Robzmix a răspuns:

Nokia este o marca mult mai performanta in general decat HTC...Eu recomad sa-ti iei Nokia Lumia 710 deoarece am avut si eu si am fost multumit de el, deoarece e destept. Funda? :*

| greyhound a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4276&idPhone2=4951
Cam aiurea, fiecare are partile lor bune dar cred ca Desire e mai bun (procesor si memorie ram mai bune)

| sweetistaaaa a răspuns:

Eu iti recomand HTC...