| Ghemot a întrebat:

Am de curând un telefon „Orange Yomi". Pentru a putea folosi Magazinul Play, a trebuit sa-l conectez cu un cont Google. Numai ca odata cu asta, mi s-au importat in agenda telefonului toate contactele (prietenii) din contul meu de Google+. Cum pot sa-i sterg/export ca sa ramana in agenda doar numerele de telefon care le am eu.
Dau funda pentru cine ma ajuta!

1 răspuns:
| Flaviutz55 a răspuns:

Daca numerele de pe Google+ sunt in agenda telefonica, dai optiuni, selecteri stergere, selectezi numerele de telefon si dai ok. Sper ca te-am ajuta. Funda?