| StefanNumeDeCod a întrebat:

Am fost la un baiat care are 4ani si avea pe tableta o aplicatie de aia RemotePlay (telecomanda pentru tv), dar tableta nu avea IR (infra-rosu) si nici TV-ul nu era Smart TV, adica nu te puteai conecta la wifi si acum nu stiu ce app avea ( tv.u era Samsung) Dau funda la cine imj da aplicatia

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu prea sa inteles nimic din ce ai spus tu, dar eu am inteles. Aplicatia aia o gasesti foarte usor pe Magazin Play, scrii la cautare " Remote " si o sa iti dea toate aplicatiile cu care poti sa iti faci telefonul din telecomanda, dar nu cred ca o sa poti sa il faci telecomanda din moment ce telefonul nu are in el aplicatia si nici nu are InfraRosu. Si de ce trebuia sa ne spui tu noua ca ai fost la cineva acasa care avea tableta si nu avea Infrarosu si ca televizorul lor nu era SmartTv. Puteai simplu sa intrebi cum se numeste aplicatia cu care folosesti telefonul ca telecomanda.