| lskehejwhwhw a întrebat:

Am incercat sa instalez o aplicatie, dar imi spune "Descărcare in asteptare". In momentul in care instalez acea aplicatie, nu este instalată sau actualizată alta. Oare stie cineva ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aplicația este prea mare pentru memoria disponibila pe care o ai. Memoria interna.

| anonimg a răspuns:

Cauze:
-memorie plină a telefonului sau a cardului
-internet slab sau inexistent
-tot ce numește "software" poate da erori
-telefon care nu aparține unui brand de încredere
-aplicatie care trebuie plătită mai dinainte de a fi instalată
-aplicatie care are nevoie de mai multă memorie RAM decât ai tu in telefon.
Verifică problemele de mai sus, și la urmă reporneste telefonul.
Bine era dacă ne spuneai și ce fel de telefon ai, dar și ce aplicație vrei să instalezi și nu îți merge.

| cfrtobias a răspuns:

Poate ne zici daca e telefon sau PC

| Ionut231312 a răspuns:

Imi dadea si mie aceeasi eroare, daca nu iti apare dupa ce dai "actualizare/descarcare" o iconita care sa-ti zica ca trebuie sa golesti memoria, inseamna ca nu aia e problema. Incearca sa intri in Setari