| bordi a întrebat:

Am niște pete/niște punte mai albe pe ecran la telefon, vizibile cel mai mult pe alb. Cred ca sunt de la panoul acela de difuzie. Sunt periculoasa, risc sa se extindă sau sa se strice de tot ecranul? Dacă este cineva care știe despre ce este vorba ias fii foarte recunoscător pt o opinie.

3 răspunsuri:
| maniac5000 a răspuns:

Cred ca este vorba de folia de protectie, daca ai pus una noua si nu o lipesti calumea se vor face acolo ca niste pete de ceata. Sau daca ai una mai vehce, si sa rupt intr-o parte sau sa dezilipt putin tot se vor forma.

| AndyAnonim a răspuns:

Esti periculoasa?

| AndyAnonim a răspuns:

E posibil sa faca pixelii figuri