Întrebare recomandată | Noitrex a întrebat:

Am o problema am downloadat ceva de pe site-urile acelea in care trebuie sa comletezi ceva si sa trimiti mesaj ca sa poti downloada (cred ca de pe asta am luat http://www.linkz.it/)
Dar tot primesc mesaje de la ei si la fiecare mesaj imi ia 1 euro.cum pot face sa dezactivez chestia asta adica sa nu mai primesc acele mesaje

Răspuns Câştigător
| livio70 a răspuns:

Simplu! Da telefon la operatorul de telefonie unde esti(wind, Tim, Vodafone, etc) si spune-i problema acestuia.Iti va bloca site-ul.