| KlaudiuRad a întrebat:

Stie careva daca au cei de la DIGI mobil probleme cu sms-urile? Ca mai tot timpul nu pot primi nici un mesaj si tot restartez telefonul si dezactivez si reactivez reteaua ca sa-si revina. Si nu cred ca e de la telefon ca mai am colegi pe digi care nu mai primesc mesaje de la BCR cand le intra banii. Dar eu am observat ca nu primesc nici un fel de mesaje, nu numai de la banca.

Răspuns Câştigător
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Eu am digi mobile de foarte mult timp, si nu am probleme cu mesajele, dar eu am cont raiffesen,