| Edy25 a întrebat:

Am o problema. Am un Lg L5 II, si acum cateva zile, dintr-o data mi s-a restartat tot telefonul. Unele aplicatii au ramas instalate in telefon. Am si un card de 4 Gb si sper sa nu fie afectat, deoarece cand incerc sa descarc o aplicatie instalata inainte sa se restateze telefonul imi apare eroarea 24 la Magazin Play. Ce sa fac?

1 răspuns:
| alsazaar a răspuns:

Du-te la un magazin si dai un resoft... daca nu merge nici asa...schimbal:d