| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Am o problema. Sambata mi-am achizitionat un telefon de la Vodafone la abonament de 35 lei pe luna. Si sambata puteam sa sun, sa dau sms-uri si sa stau pe net iar de duminica nu mai pot sa fac asta. Daca vreau sa sun pe cineva, nu pot, imi zice ca nu mai am valabilitate, iar daca imi verific la *123# am valabilitate si optiunile intacte. Ce am de facut in cazul asta? Am fost azi la Vodafone si mi-a zis sa bag cealalta cartela care am primit-o cadou dar aceea e reincarcabila

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu un consultant de pe telefon si trimite-l in reparatie.