| FoorMusiicx3 a întrebat:

Am Samsung galaxy young de un an jumatate si in ultimele 3 luni cand vreau sa instalez o aplicartie imi apare "Nivelul dvs. pentru filtrarea continutului nu va permite sa descarcati acest articol ". Ce inseamna asta? Si ce pot sa-i fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Nu are nici-o treaba cu ramul sau cu mermoria sd laughing, intra in Play Store, Optiuni (setari)si apare acolo Filtrarea continutului si bifezi afisati toate aplicatiile.

2 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Cred ca nu ai destula memorie ram sterge aplicatii care consuma multe resurse si care nu le mai folosesti.

| Ssb_Andrew_1999 a răspuns:

In primul rand, uita-te cata memorie are aplicatia pe care vrei sa o descarci si mai sterge din jocuri/muzica/video adica din memoria telefonului!