| Rares911 a întrebat:

Sunt nou aici si am o intrebare : Detin un Samsung Galaxy S2 cu Android 4.1.2 si de fiecare data cand vreau sa descarc o aplicatie gen Skype, Yahoo Messenger si unele jocuri nu imi apare butonul de instalati, ci imi spune : Nivelul dvs. pentru filtrarea continutului nu va permite sa descarcati acest articol. Va rog ajutor. Daca as sti cum as da si funda

Răspuns Câştigător
| TommyLynn a răspuns:

Play Store --> Apasă pe tasta din dreapta (opțiuni) --> Du-te la "Filtrarea conținutului --> Bifează toate de acolo.

Și gatawinking