| TheCosmin02 a întrebat:

Am si eu 3 intrebari:
1.care dintre telefoanele: s4, note 2 si note3neo arata mai bine?
2.note3 neo are aceleasi functi referitor la senzori ca s4?
3.care din ele 3 mi le recomandati?

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Mergi pe s4, daca vrei si display mai mare si S Pen Stylus atunci alege Note 3 Neo, singura problema este ca in cazul lui S4 si Note2, Samsung a confirmat ca o sa aiba parte de update la android 5.0 Lollipop, de Note 3 Neo nu se stie nimic inca )

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5961

Bafta!

2 răspunsuri:
| RaduDavid a răspuns:

Deci:
1) note 3 neo arata mai bine
2) nu chiar
3) eu ti-as recomanda note 3 neo (daca bugetul e mai mic si S4 e ok)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C1101kw4ta2b%2C2164

Toate cele bune.