| AnaMaria90 a întrebat:

Am un cont de gmail si nu ma lasa sa il folosesc pentru a crea un cont Microsoft pentru telefonul Nokia Lumia 625. Pe internet scrie ca pot folosi si un cont de gmail,dar de fiecare data cand dau "sign in" imi spune ca e-mailul sau parola sunt incorecte, desi le-am verificat de fiecare data. Ceva sfaturi?

1 răspuns:
| fataaaa a răspuns:

Pai exact asa am patit si eu.De ce? nu stiu.Singura optiune e sa iti faci alt cont de gmail...