| Alexxandruxx a întrebat:

Am un ipod touch 4 si cand incerc sa imi pun aplicatii pe el prin ITunes, la sfarsit imi da eroarea: instalarea,, Numele aplicatiei" a esuat. Ce pot sa fac sa nu imi mai apara aceste erori?

Răspuns Câştigător
| Allecs93 a răspuns:

Pai verifica ce versiune este si daca este compatibil, poate de la asta este.

2 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Poate nu ai jailbreak si nu poti instala aplicatii crackuite (.ipa).

| Alexxandruxx explică:

Nu am jailbreack. Dar ce, prin itunes nu merge sa bagi jocuri hack-uite. (ma refer la alea luate de pe net.ipa)?