| Adytzu16 a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si i-am scos din greseala butonul de blocare/deblocare cat m-ar costa sa il repar? sau pot sa il deblochez fara sa pun pe cineva sa imi trimita un mesaj, bep sau cu ajutorur incarcatorului? cu casti nu merge!

Răspuns Câştigător
| Tim7 a răspuns:

Salutare,am avut si eu aceasta problema cu tabletea si am dat doar 15 lei sa imi repare butonul...
si da, il poti debloca cu ajutorul incarcatorului dar daca esti in oras ce faci? happy eu zic mai bine sa dai 15 lei si sa il repariwinking