| SNk_Andrei_1912 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy ace s5830 si de la ceva timp scoate pozele foarte neclar are camera de 5 MbPixeli si nu stiu le scoate intunecate neclare

Setarile lui pentru a face poze

Rezolutie 5M - 2560 X 1920 (cea mai mare)
Balance alb - (auto)
ISO - 400
Contrast automatico - (bifat)
Calitatea imaginii - (superfin)

Daia zic..ca pentru un telefon de 5 megapixeli scoate pozele oribil.sunt telefoane de 3.2 megapixeli si scot pozele mult mai bine decat al meu

Mersi happy

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,dai o revenire la setarile din fabrica si se va rezolva

| SNk_Andrei_1912 explică:

Daca ii dau revenire la setarile din fabrica pierd tot din el sau cum?