| bestfully a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy s2, cu camera de 8 megapixeli si ies pozele foarte rau. Ma gandesc ca nu stiu eu sa umblu la setari. De exemplu ceva rosu iese roz in loc de rosu,culorile sunt foarte sterse, Pozele facute in casa sunt foarte neclare,desi sunt facute ziua. Nu cred ca o camera ca asta poate sa faca poze asa rele,deci ceva nu este in regula. Am lasat pe setarile automate, dar nu prea stiu sa umblu la setarile manuale. Este cineva care se pricepe?

2 răspunsuri:
| doareuio a răspuns:

Nu e originalul am avut si eu un telefon cu camera de 11 megapixeli si ieseau pozele nasoaleee si acus ti se va strica pentru ca e chinezarie pe romaneste.

| bestfully explică:

E original, l-am verificat. Am verificat IMEI, codul lui si e original.