| HelloImJosephine a întrebat:

Am un Samsung galaxy j5(2016),a stat inchis cateva zile din cauza ca nu mai avea baterie. Azi dupa ce l-am deschis am observat ca nu-mi mai arata notificarile(eu le primesc, se aude si sunetul specific, dar nu mi le arata in bara de notificari) si ca nu mai functioneaza butonul cu senzor din stanga(cel care arata aplicatiile folosite recent) a mai patit cineva? Ce mai pot sa fac?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Samsung galaxy j5(2016)..nu mai functioneaza butonul cu senzor din stanga.ce mai pot sa fac?"

e bătrân, ori il menajezi și-i accepți fițele ori iei altul

| RealKing01 a răspuns:

Samsung e firma ok dar totuși telefonul tau e din 2016. Orientează-te spre un hwaei sau realme sunt cele mai bune sau daca vrei un xiaomi. Telefonul tau e bătrân si de aia are probleme. Cumpără altul.